Soru:
Hayvanlar üzerinde test edilmeyen iyi bir bebek çamaşır deterjanı nedir?
DQdlM
2011-06-24 18:53:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dreft, bebek çamaşır deterjanı için neredeyse evrensel bir öneri gibi görünüyor, ancak hayvanlar üzerinde test ediliyor. Mümkün olduğunca, hayvanlar üzerinde test edilmemiş ürünleri kullanmaya çalışıyoruz, bu yüzden bir alternatif arıyoruz.

Dreft'e hayvanlar üzerinde test edilmeyen iyi alternatifler nelerdir?

Teşekkürler.

Yeni test edilmemiş kimyasallar kullandığınızda hayvanlar üzerinde test yapmanın iyi bir fikir olduğu ve halihazırda test edilmiş olanları kullandığınızda anlamsız olduğu belirtilebilir. :-) Hal böyle olunca benim için sorun değil. Ama bu elbette kişisel bir seçim.
Lennart'ın yorumunu güçlendirmek için, hepsi olmasa da çoğu "Hayvanlar üzerinde test edilmemiş" ürünler, hepsi hayvanlar üzerinde * test edilmiş * olan standart deterjan kimyasallarının sadece biraz farklı karışımlarıdır. Teknik olarak bu ürünün hayvanlar üzerinde test edilmediği, sadece tüm bileşenlerin daha önce test edildiği için test edildiği doğrudur.
üç yanıtlar:
#1
+10
Swati
2011-06-24 19:17:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Yedinci Nesil ürünleri ve bunların Doğal Bebek Çamaşır Deterjanı kullanıyoruz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Ürünlerinin şirket tarafından değil, üçüncü bir tarafça hayvanlar üzerinde test edildiğinden endişelenen bir tüketici vardı ( bağlantıya bakın). Ancak Yedinci Nesil, ürünlerini başka bir şirkete lisansladıklarında elde edilen mevcut test verilerini kullandıklarını söyleyerek yanıt verdi. Kendi testlerinden herhangi birine doğrudan katkıda bulunmamış veya yaptırmamışlardır. (Yani sanki diğer şirketler hayvanlar üzerinde yapılan testlerin güvencesini istiyor ve ardından referans için Yedinci Nesil'e test sonuçları sağladı.)

Ayrıca Etsy'nin doğal çamaşır deterjanlarını da kullanabilirsiniz ( sadece rastgele bir tane buldum). Bunların basit olma faydası vardır (koku, katkı maddesi, vb. Yoktur) ve kullanımları daha pahalı değildir. Elbette dezavantajı, dışarıdaysanız ve daha fazla sipariş vermediyseniz, mağazadan başka bir şey almanız gerekmesidir!

Ayrıca kendi çamaşır deterjanınızı da yapabilirsiniz t. Toplu olarak yapılırsa, çok fazla iş veya zor değildir. Ve çok büyük miktarda para tasarrufu sağlıyor.

Kendin yapmak için +1. Bağladığınız o tarifi takip ettik ve harika çalışıyor. Giysiler her zamanki gibi temiz çıkıyor ve çamaşır makinesi aslında daha temiz - ev yapımı ürünler o kadar da güzel görünmüyor.
öneriler için teşekkürler - aslında çok fazla Yedinci Nesil ürün kullanıyoruz ama Bebek Deterjanı yaptıklarını bilmiyordum.
#2
+3
Anna
2011-06-25 10:10:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

iHerb çevrimiçi mağazasına bakmanızı öneririm. Geniş bir markalı doğal ürün yelpazesi sunar. Özellikle Bebek, Çamaşır Deterjanı kategorisine bakabilirsiniz. Ürünlerin çoğu hayvanlar üzerinde test edilmemiştir (bu gerçek ürünün açıklamasında belirtilmiştir).

Nerelisiniz bilmiyorum ama ben şahsen İsrailliyim ve daha ucuz Bu doğal ürünleri bu siteden (teslimat dahil) yakınlardaki çevrimdışı mağazalardan satın almak.

#3
+3
Amy Patterson
2011-06-29 18:55:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Doğal olmayan bir ürün seçeneği olarak, kokusuz hale getirilen ve / veya özellikle hassas cilde sahip kişiler için olan normal deterjanları araştırmanızı öneririm.

Doktorum aslında Dreft'ten ve özellikle bebekler için üretilmiş diğer ürünlerden uzak durmayı tavsiye etti. İçlerinde bebek cildini olumsuz etkileyebilecek koku ve kimyasallar bulunur.

Önerin için teşekkürler. evet, olabildiğince kokusuz olmaya çalışıyoruz (dürüst olmak gerekirse kokuları sevmiyorum).


Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...