Soru:
Çocuklarım ne zaman çimleri biçecek kadar büyür?
CodeNaked
2011-06-03 04:01:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Eminim ki bunun büyük ölçüde kişiliğiyle (iyi davranmış, temkinli) ilgisi vardır, ancak çocuklar için itmeli çim biçme makinesini kullanmaya başlamak için uygun yaş nedir? Ya da bir binici çim biçme makinesi mi?

üç yanıtlar:
#1
+12
Jacob Proffitt
2011-06-03 11:27:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Yaş yerine boyuta ve güce göre gitmek zorundaydık. En büyüğümüz yaşına göre küçük, bu yüzden o ve kız kardeşi birlikte başladı. "Çim biçme makinesini itecek kadar büyük ve ellerini altına sokmayacak kadar akıllı." Bu, en eski için 12, ikincisi için 10 1/2 oldu. Üçüncüsü, 10 yaşındayken başladı, ancak esas olarak iş için teklif vermek istediği için ...

Teklif bana Düzine'den Daha Ucuz'u hatırlatıyor. İnanılmaz derecede eğlenceli bir kitap.
#2
+3
Lennart Regebro
2011-06-03 13:57:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dedelerimin çim biçme makinesini dokuz veya onda sürdüm. Sorun, o noktada güvenlikten çok işi gerçekten yapamama sorunuydu, yani büyükbabam gözden kaçırdığım noktaları almak için dışarı çıkıp bunu tekrar yapmak zorunda kaldı.

Öyleyse, eğlenceli ama o yaşta pek işe yaramıyor.

Yararlı ama eğlenceli olmayan bir şekilde ailemin çimlerini manuel çim biçme makinesi ile yaklaşık olarak aynı yaşta.

#3
+1
Petah
2011-06-03 10:32:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Açıkça, çocuğun kaç yaşında olduğuna değil, ne kadar olgun olduğuna bağlı.

Seninle aynı fikirde olsam da, bu özellikle yararlı bir cevap değil. Olgunluğun yaştan daha önemli olduğuna inanıyorsanız, cevabınız bir çocuğun yeterince olgun olup olmadığını belirlemenin bir yolunu içermelidir. Şimdi olduğu gibi, cevabınız yararlı bir cevaptan çok, "yanlış soruyu sordunuz" çizgisindedir.


Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...